22 290 58 58
05-840 Brwinów, Obwodnica 1
pn-pt 9:00 - 17:15

Ogrodzenia panelowe 3D / 2D

Panele ogrodzeniowe dają możliwości łatwego i szybkiego montażu ogrodzenia. Takie rozwiązanie będzie więc idealne dla wszystkich, którzy nie lubią tracić czasu i … pieniędzy. W końcu – szybszy montaż to przecież większe oszczędności. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów możesz dostosować panele do aktualnej aranżacji terenu. Ogrodzenie będzie nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne.

Ogrodzenia panelowe wyróżniają się znakomitym współczynnikiem jakości, estetyki oraz trwałości do ceny. Panele ogrodzeniowe będą idealne dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonych, wysokiej jakości rozwiązań w korzystnej cenie. Panele ogrodzeniowe wykonane są z prętów stalowych o grubości od 4mm do 5mm [fi]. Dostępne w wysokościach od 1,03m do 2,43m. Ogrodzenia panelowe kupuje się na sztuki, dopasowując ich ilość i rozmiary do powierzchni i rodzaju terenu, który chcemy zabezpieczyć. Tak duża rozpiętość parametrów pozwala na stworzenie perfekcyjnie dostosowanego do wymogów danego terenu ogrodzenia. Powierzchnia, pokryta materiałem antykorozyjnym eliminuje konieczność jakiekolwiek konserwacji poszczególnych elementów. Oznacza to, że ogrodzenie panelowe jest nie tylko trwałe i tanie, ale również niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi panele ogrodzeniowe świetnie sprawdzą się do ogradzania nie tylko posesji, ale również obiektów przemysłowych i publicznych. Aby mieć gwarancję doskonałego efektu, wytrzymałości i niezmiennego wyglądu przez lata, wybieraj jedynie produkty sprawdzonych, doświadczonych producentów. Kupując panele ogrodzeniowe firmy ISS Polska otrzymujesz stuprocentową gwarancję najniższej ceny, sprawdzonej marki i wyjątkowej funkcjonalności.

panel zielony 3d z przetłoczeniami drut 4mm 5mm ral6005 ocynkowany malowany dobrej jakości panel ogrodzeniowy ocynkowany szaryantracyt

Specyfikacja produktu

SZEROKOŚĆ
2500mm
WYSOKOŚĆ
1030mm, 1230mm, 1530mm, 1730mm, 2030mm
GRUBOŚĆ DRUTU
fi 4mm, fi 5mm
OCYNKOWANY, MALOWANY proszkowo
RAL 6005, 7016, 9005
i inne (na zamówienie)
ROZSTAW DRUTÓW
50x200mm
51 DRUTÓW PIONOWYCH!

Nasze realizacje

Taśmy do ogrodzeń

Do panela ogrodzniowego możecie Państwo dobrać estetyczne taśmy.

Taśmy ogrodzeniowe są innowacyjnym rozwiązaniem, pozwalającym na stworzenie nowoczesnych, estetycznych i funkcjonalnych systemów ogrodzeniowych dla osób pragnących zachować prywatność na terenie posesji, w ogrodzie lub na balkonie. Taśmy ogrodzeniowe Thermoplast, jako jedyne na polskim rynku, wykonana są z wytrzymałego, biodegradowalnego i odpornego na promieniowanie UV – Polipropylenu. Nie wymagają konserwacji.


taśma do ogrodzenia
thermoplast taśma do ogrodzeń
taśma do ogrodzeń panel

Panele ogrodzeniowe 2D

W naszej ofercie posiadamy również Panele ogrodzeniowe 2D. W przeciwieństiwe do 3D, dkreślenie 2D oznacza, że panel nie ma przetłoczeń. To oznacza także, że taki panel jest nieco słabszy. W związku z tym, że większość klientów preferuje panele z przetłoczeniami, wersja 2D jest dostępna jedynie na zamówienie.


panel ogrodzeniowy 2D

Kolory RAL

Podstawowe kolory RAL
  • Wszystkie elementy ocynkowane, malowane proszkowo
  • Dodatkowe kolory dostępne za dodatkową opłatą
  • Dla paneli 3D dostępna opcja samego, wysokiej jakości, ocynku.
  • RAL 6005
  • 7016 (antracyt)
  • RAL 8017
  • RAL 9005